Tajemnica słodkiego stołu

Tajemnica słodkiego stołu

WESELNE ŁASUCHY


"Jestem na diecie", "Dbam o linię", "Muszę zrzucić parę kilo"... Chyba każdy z nas zna takie osoby w swoim otoczeniu, ale też więcej niż połowa z tych osób odpuszcza sobię dietę na przyjęciach weselnych, urodzinach, w święta czy w sylwestra, prawda?:)Sukcesem każdego przyjęcia jest dobra zabawa i dobre jedzenie. To zawsze idzie w parze. 
W skład dobrego jedzenia wchodzą również słodkości. W końcu to czekolada jest źródłem endorfin.

ZASADA NR 1 


Jeśli jesteście parą, która nie przepada za słodkościami, to nie znaczy, że wszyscy Wasi goście mają takie same upodobania. Najlepiej przyjrzeć się liście gości i tak jak zaznaczacie osoby, które piją/nie piją alkohol tak samo polecamy zrobić z osobami, które sięgną/nie sięgną po coś słodkiego. 

ZASADA NR 2


Warto przyjrzeć się całemu menu. Jeśli menu jest talerzowe to automatycznie jedzenia na stołach jest mniej. I na odwrót- jeśli podawane jest na paterach to jest go więcej. 

ZASADA NR 3

 
"Mamy tort i pokrojone ciasta na paterach po obiedzie. To wystarczy"- Niestety nie zawsze. Zazwyczaj ciasta na paterach są sprzątane przed podaniem pierwszej kolacji. Na weselu zawsze znajdą się osoby, które zamiast obiadu zjedzą dwie porcje deseru i na odwrót. Często zapominamy również, że wesele to impreza trwająca wiele godzin. Nie sięgamy po słodkie tylko po obiedzie, jako podwieczorek, ale też możemy mieć na coś ochotę dopiero o 24. Oczywiście wesele to Wasz dzień i nikt, absolutnie nikt, nie powinien Wam nic narzucać. Oprócz przeglądnięcia listy gości warto też porozmawiać ze znajomymi, którzy już swoje wesele mieli. Z pewnościa Wam doradzą, powiedzą jak to było u nich, czego było za dużo, a czego za mało, tylko pamietajcie- na weselu macie zupełnie innych znajomych i rodzinę. Sprawa ma się też inaczej, jeśli na weselu macie dużo dzieci. To chyba oczywiste, że dla nich jedną z atrakcji będzie słodki kącik.

Zawsze Wam doradzimy co do wielkości słodkiego stołu.
Wielkość słodkiego stołu może również zależec od Waszego budżetu, który chcecie przeznaczyć na usługę. 

Macie pytania?
Smiało piszcie do nas na pralinaco@gmail.com

Poniżej znajdziesz link, który przekieruje Cie do naszego cennika słodkich stołów 

Oferta  

Nie przegap naszych pozostałych wpisów!

Skąd się bierze cena tortu?
Torty dla dzieci
Instagram

www.instagram.com/flowersweetart